флагштоки

Потенційний клієнт обов’язково зверне увагу на прапори і флагштоки перед будівлею вашої компанії. Адже це — елемент респектабельності та престижності, які цінуються в діловому світі. Автосалон, гіпермаркет, спортивний об’єкт, банк або офіс солідної компанії — флагшток перед ними став обов’язковим атрибутом. Вибравши прапор як інструмент реклами та підтвердження статусу своєї компанії, варто серйозно підійти до вибору флагштока. Для outdoor-використання найоптимальнішим варіантом буде флагшток з нержавійки.

Флагштоки з нержавіючої сталі виготовляють наступних типів:

«Стандартні» — із зовнішнім механізмом підйому.
«Банер» — з поперечиною, яку не опускають, вгорі вона прикріплена до обертається цоколю.
«Супербаннер» — на такому флагштоку прапор піднімають за допомогою антивандального прихованого механізму у вигляді затиску. Шнур всередині механізму закритий на замок для захисту від випадкової або навмисного псування.
Inox-l пропонує безліч варіантів флагштоків. Основне питання при виборі полягає в якості використовуваного матеріалу, а також вартості виробу. Наша ціна на флагштоки з нержавійки повністю відображає якість. Фахівці компанії допоможуть правильно підібрати висоту флагштока і розмір прапора для нього.

Флагштоки компанії Inox-l — гарантія надійності і довговічності. Багаторічне використання, можливість переносити їх з місця на місце, проста установка — все це за цілком демократичну ціну. Матеріали, які наші майстри використовують при виготовленні флагштоків, повністю відповідають вимогам, що пред’являються до виробів для вулиці. Примхи природи, вітер або негода ніяк не позначаться на зовнішньому вигляді флагштоків, вони і через кілька років будуть виглядати як нові.

Підніміть прапор вашого бізнесу!

Компанія «ИНОКС» виготовляє меблі з нержавіючої сталі вісокої якості для приміщень, Які всегда повінні буті чистими. Вироби відрізняються Привабливий зовнішнім вигляд, безпечного конструкцією, стійкістю до корозії и бактеріям, службовців более 50 років.

Відсутність посередників гарантує кращий Ціну на меблі з нержавійки

Працюючий безпосередно з виробництвом ві отрімуєте: Кращі ціни, якісні решение, Стислі Терміни.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
і отримаєте розрахунок вартості замовлення за 1 годину

Все изделия только из качественных марок нержавеющей стали

AISI304 и AISI430

Чому саме з нержавійки?

Все просто! Якісна нержавіюча сталь:
— має високу стійкість до корозії, впливу агресивних середовищ
— має естетичний зовнішній вигляд
— довговічна, висока зносостійкість
— має бактерицидні властивості (AISI304)
— не вимагає спеціального догляду
— можливість виготовлення будь-яких цілісних конструкцій з труби квадратного перетину і листів товщиною від 1мм
— відсутність внутрішніх напружень і кристалічних дефектів

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?ДОПОМОЖЕ фахівець!

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-145116193-1');